ENES CRNOVRSANIN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***KARIJERA***

3 posters

Ići dole

***KARIJERA*** Empty ***KARIJERA***

Počalji  Admin-TIJANA Sub Jan 10, 2009 8:40 pm

KARIJERA
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  Admin-TIJANA Pon Jan 12, 2009 8:34 pm

Muzikom se bavi od malih nogu ,prvo kao clan grdaskog hora,pa zatim kao solista na decijim festivalima koje uredjuje Minja Subota .
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  Admin-TIJANA Sub Jan 17, 2009 11:06 am

KAZE -
Profesionalno se bavim muzikom od 2005 .kada sa pesmom Sada znam nastupam na festivalu "STARI GRAD" -Novi Pazar ,gde osvajam nagradu za scenski nastup .
Pesma je bila veoma slušana ,pa sam snimio spot za nju .Sto se te pesme tiče veliku zahvalnost dugujem svojoj sugradjanki i drugarici Emini Jahovic,jer da nje tada nije bilo,ko zna cime bi se ja sada bavio i gde bih bio. Hvala Emina .
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  Admin-TIJANA Sub Jan 17, 2009 11:07 am

NASTAVLJA -
Posle toga nastupam na mnogim festivalima od kojih su najznačajniji :

-Festival 2007."MUSICAL CORNER POP" -Zajecar gde osvajam nagradu za scenski nastup i gde me je publika posebno dočekala .

-2007.Festival "STARI GRAD",gde nastupam sa pesmom "DOBRO MI TVOJA NJEZNOST STOJI" ,sa najboljim scenskim nastupom koji nikoga nije ostavio ravnodušnim.

-2008."SUNFLOWER" Zrenjanin gde nastupam sa pesmom "MENI NI ZDRAVO" za koju osvajam nagradu za tekst ciji sam i sam autor .
Zbog toga mi je to najdraža nagrada koju sam do sada osvojio .


Poslednji izmenio Admin-TIJANA dana Sub Jan 17, 2009 11:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  Admin-TIJANA Sub Jan 17, 2009 11:08 am

ZAVRSAVA -
Ovih dana sam završio studijski deo ,sto se mog pevanja tiče .Sve pesme sam otpevao upravo onako kako sam negde na početku zamišljao da bi trebalo da zvuci .Tacnije gotove su sve osim dueta koji će biti veliko iznenadjenje na cd-u ,a koji ću snimiti sa jednom koleginicom ,velikom zvezdom domaće muzike .Ona svoj deo treba da otpeva ovih dana .
Trenutno su u toku pregovori sa jednom izdavačkom kućom i nadamo se uspešnim rezultatima .
Jako sam zadovoljan pesme zvuče .Od 8 koliko ce biti na cd-u ja sam autor njih 5 .Pored originalne verzije na cd-u će se naci i remix pesme "DOBRO MI TVOJA NJEZNOST STOJI", koji je uradio DJ.KARANAC .

Fotografije koje ce pratiti cd su uradjene u Bijeljini u prelepom ambijentu Etno sela .

Prvi singl koji ce najaviti cd bice pesma "KAD JEDNOM ODES" ,koja je brza i u r'n'b fazonu ,za razliku od prve dve balade po kojima me publika upamtila
.
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  AmelaChicago Čet Jun 04, 2009 12:50 pm

Eneseeeeee, nema te na forum!!! Veliki pozdrav od seke !!! Kisss[i]
AmelaChicago
AmelaChicago

Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  JA Uto Jun 30, 2009 4:05 pm

TU SAM JA...UVEK!
JA
JA

Broj poruka : 14
Datum upisa : 15.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

***KARIJERA*** Empty Re: ***KARIJERA***

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu