ENES CRNOVRSANIN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

--- SMS ---

2 posters

Ići dole

--- SMS --- Empty --- SMS ---

Počalji  Admin-TIJANA Uto Jan 13, 2009 4:43 am

--- SMS ---
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

--- SMS --- Empty Re: --- SMS ---

Počalji  JA Ned Jan 18, 2009 7:02 am

100. Najteži su oni casi kada suza lice kvasi kada se zauvek gubi ono što se najviše LJUBI!

99. Kad jednom izgubiš sve pa cak i ono što si voleo, Ti ceš živeti da bi se secao što si izgubio, jer ko voli, nikad ne zaboravlja, a ko zaboravlja nije ni voleo!

98. Ljubav je poput pahulje u ruci i otopi se za cas, ucinimo da nam taj cas traje vecno, jer je tajna sudbine skrivena u vecnosti.

97. Ljudi žele biti prva ljubav jedne žene. Žene su pametnije, one žele biti poslednji roman jednog muškarca.

96. Reci ‘Volim Te’ imaju posebnu težinu. Iza njih stoje dve osobe, osecaji, razum, strast…

95. Reka Sava tiho tece, ja Te sanjam svako vece. Sanjacu Te celog veka, sve dok tece ova reka.

94. U srcu sam zakljucao draga Tvoje ime, vetar poruku Ti nosi, ne zaboravi me.

93. Usne tako žele s Tvojim da se spoje, a Ti kažeš da više nisi sunce moje.

92. Evo ti srce na dlanu, uzmi ga nek bude Tvoje, jer odkad Tebe znam, ono svakako nije više moje…

91. Duboko veruj u ono što želiš, i zapamti: izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!

90. Pusti da pada kiša, i misli na mene jer svaka kap je poljubac za TEBE!

89. Bog samo zna što Te volim tako ja, što cu te voleti do beskraja!

88. Možda je život kriv, možda je sudbina htela da zavolim zelene oci, onda kada nisam smeo!

87. Ne zaboravi da sam te VOLEO. Ne zaboravi da sam te LJUBIO. Ne zaboravi da sam ti usne dao. Ne zaboravi da sam se …..zvao!

86. Vec dugo mi nisi na um pala, bio sam Te u zaborav dao. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugim ugledao!

85. Vera, Ljubav i Nada cine jedan svet. Zbog vere, ljubavi i nade i Hrist je razapet. I bol kad dobiješ, kad ti duša strada, uteha neka ti bude ljubav, vera i nada.

84. Ako je greh voleti lepotu, onda neka moj život i moja sudbina budu svedoci da sam ja grešnik.

83. Voli me, voli me, voli, neka to znaju svi, krenimo u život novi, hajdemo Ti i ja, sreca je na našoj strani, ljubav je rodena….

82. Slušam u noci, more se njiše, polako padaju jesenje kiše. Sedim uz prozor, slušam ptice, koje zbore…nema te više…..

81. Mnogo njih je volelo Tvoje divno lice, ali samo jedna mladic Tvoju dušu LUTALICE!!

80. Kad prelaziš preko mosta i ugledaš dolje more, to su moje suze što te svukud traže.

79. Kad suza jednom ne bude, kad vreme ucini svoje, kad necije usne me probude, poželecu da to budu Tvoje!

78. Verovaceš jednom možda kasno bude - gde je tajna svega, u cemu je stvar - i to što sam život zauvek ti dao neceš znati dal je kazna ili dar.

77. Kroz ovu hladnu noc, preko velikog jezera, kroz guste šume i prazno polje, šaljem mnogo toplih i slatkih poljubaca samo za Tebe!

73. Nekad nisu potrebne reci, a onih pravih je malo, pa zar su uopce potrebne one pa da shvatiš da mi je do Tebe stalo!

72. Kad vetar odsvira poslednju simfoniju života, i prevrne listove njenih nota, seti se nekog tko je bio prolaznik Tvoga života.

71. Tvoja ljubav prema meni nek bude moja vecna kazna ako je zloupotrijebim…

70. Posle mnogo godina kad procitaš ovaj stih, kroz Tebe ce proci neki plamen tih, gde cu tada biti, to zna samo Bog al’ vecno cu se secati imena Tvog!

69. Ljubav je mala ptica i životna varalica, put mladosti dah radosti, cvetic ludi, sreca ljudi, nešto lepo, a sasvim slepo!!!!

68. Bio bih postelja u kojoj spavaš i jastuk na kojem se budiš, zvezda koju sanjaš, suza kada placeš, osmeh kad se smeješ, ucinio bih sve samo da sam uz TEBE!

67. Gledam Tvoje oci tako lepe, mislim dal ceš ikad voleti mene? Želim da ti kažem, volim Te, usne Tvoje želim dodirnuti, ali znam da ti ceš reci ne.

66. Gledao sam sinoc mesec, nocas sam Te ljubio u snu, probudio se suznih ociju jer Tebe nije bilo tu.

65. Ti si daleko, a ja bih želeo da si tu, Ti sada nisi kraj mene, imam te samo u snu, o bar na trenutak dodi i šapni mi reci dv’e, o bar razumi i shvati me.

64. Za moj bol nema leka kad Ti nisi tu, slomljeno srce ceka, oci se nadaju…jer jedan dan bez Tebe, umoran k’o i ostali, opet pobeduje…odnosi osmehe.

63. Ti nisi cvet koji jednom miriše, Ti nisi bice koje se jednom vidi i nikad više, ljubav jest u životu nešto najviše, a Ti si meni nešto od ljubavi više!!!

62. Ako me želiš, Ti ceš se boriti za život, ja ne znam da ti laskam, da ti pesme pišem, ja Te ŽELIM, ja zbog Tebe dišem!!!

61. Gde ceš za ovu godinu novu, sa kim ceš je slaviti, ko ce u ponoc, kad se kazaljke sklope, na tvoje usne ljubav staviti?

60. Seti se mene kada dodu vremena teška, kada produ godine mnoge seti se tada našeg prijateljstva, nasmeši se i reci bice bolje…

59. Samo ko voli zna koliko to boli, kako je teško ljubav naci, samo ko pati može da shvati, šta u životu ljubav može znaciti!!

58. Ako nekog voliš voli ga polako jer sve što ide brzo ide naopako, ljubav koja brzo ide brzo se i gasi, ljubav koja tiho tece vecno život krasi!

57. Trenutak je dovoljan da se upozna, trenutak je dovoljan da se zavoli, ali samo trenutak može razoriti, sve što je trenutak uspeo stvoriti!

56. Ti si neko ko mi puno znaci, Ti si ljubav ona stvarna, Ti si neko koga cekam, volim, Ti si moja slatka tajna!

55. Volim Te i to cu ti uvek reci, jer zašto da patim zbog te dve reci…

54. Hej Ljubavi u dalekom gradu, cuvaj mi se da mi Te ne ukradu.

53. Cuvaj ljubav da nam ne vene, cuvaj srecu za mene i Tebe!!

52. Život kratko traje, sve što imam moje srce ti daje. Uzmi moju ljubav, jer znam samo jedno: sve na ovom svetu nije kao Ti vredno.

51. Kad Te srce boli, kad Te tuga slomi, procitaj ovu poruku i vidi tko Te iskreno voli!

50. Koliko u ovoj noci ima minuta, toliko bih Tvoje usne poljubio puta. Koliki su kilometri što nas dele, toliko Te nocas moje usne žele.
JA
JA

Broj poruka : 14
Datum upisa : 15.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

--- SMS --- Empty Re: --- SMS ---

Počalji  Admin-TIJANA Ned Jan 18, 2009 12:05 pm

64 ,65
Admin-TIJANA
Admin-TIJANA
Admin

Broj poruka : 292
Datum upisa : 09.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

--- SMS --- Empty Re: --- SMS ---

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu